Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Jestřebí - Juventus Mohelnice 1:1

24. 8. 2014

Na začátku zápasu velmi slušně zapršelo a díky tomu byl fotbal rychlý a nebyla nouze o podklouznutí na obou stranách. Domácí Jestřebí s několika změnami oproti loňské sezoně vstoupilo do utkání bojovně a výsledkem bylo několik šancí, které bohužel neskončily brankou, Postupně i Juventus se dostával do hry, ale dnes výborní krajní beci nedovolili typickou křídelní hru hostů. Zaskvěl se i Kamil Kramar v brance, kdyýž zneškodnil 100% gólovku hostů a získal tak na jistotě, kterou přenesl na celý mančaft. Po remízovém poločase se odehrával 2. poločas ve vysokém tempu, velkou šanci měl Michal Krátký, který trefil břevno. Hosté po jednom z protiútoků rozebrali naši obranu a vstřelili branku, domácí si však usilovně vytvářeli šance, až se jednu podařilo proměnit Davidovi Pokornému a bylo 1:1. Za chvíli měl po rohu tutovku Petr Opravil, který přestřelil z malého vápna a zanedlouho dal David Lukáč druhé břevno. Hosté v závěru nestíhali a dostávali se pod velký tlak, bohužel rozdílová branka nepřišla a tak se soupeři podělili o bod. Bez ohledu na výsledek to byl vynikající fotbal a i diváci to ocenili. Do dalších bojů se dá na výkonu většiny hráčů stavět.