Sokol Jestřebí - Hrabišín 1:4 (1:1)

20. 9. 2020

Za krásného slunečného dne jsme opět nebyli v kompletní sestavě, ale začali jsme dobře. Zásadní moment bylo zranění Jardy Janíčka a do hry musel náhradní gólman. Přesto jsme se dostali do vedení, když se prosadil Franta Marada. Měli jsme hru ve své moci, bohužel jsme neproměnili tutové šance a rozhodí odpustil hostům penaltu po jasném faulu na Radka Doubravu. Následně trefil břevno z přímáku Tomáš Horký. Hosté se dostávali na naši půlku sporadicky, ale ve 21. minutě po akci zničeho zdálky dali vyrovnávací gól. Do 2. poločasu jsme šli s tím, že body musí zůstat doma, ale hned v 1. minutě špatně odkopl náš gólman malou domů a hostující hráč uklidil míč do naší sitě, 1:2. Za malou chvíli trefil Tomáš Horký tyčku, velká smůla. V 50. minutě bylo ještě hůř, Kamil si neporadil opět s malou domů a bylo 1:3. Naše snaha už byla křečovitá, hosté se soustředili na odkopy a do útoku se ani nehrnuli. Na malém hřišti jim prešovský beton vyhovoval. V 71. minutě po nedorozumění gólmana se stoperem dali hosté opět zadarmo 4. gól a utkání se už jenom dohrávalo. Nejhorší na tom je, že nás soupeř vůbec nepřehrál, jako minule Třeština, 3 body v podstatě dostal darem. V závěru musel naskočit na čáru Mirek Trávníček, protože se zranila pomezní a to byla už jediná zajímavá věc ke konci utkání. Musíme se z toho vyhrabat a nikdo jiný nám nepomůže, jen sami hráči musejí tuto pro nás dlouho nezvyklou situaci zvládnout. My to ale zvládneme, žádné strachy a poraženectví !!!