Sokol Jestřebí - Dubicko 2:2, na penalty 1:3

26. 3. 2023

První mistrák se nám bohužel nevydařil, 3 body nám proklouzly v 90. minutě, když hosté vyrovnali na 2:2, ale popořádku. V prvním poločase jsme byli jasně lepší, několik šancí se neproměnilo v gól, až ve 23. minutě dal po rohu hlavou Viktor Švub. Další šance se rodily, ale zbytečně jsme přehrávali situace a hosté se ubránili. Na 2:0 dával z penalty Tomáš Horký po faulu na Frantu Maradu ve 36. minutě, do konce poločasu se už nic nestalo. Ve druhém poločase jsme hráli proti větru a vůbec se nám nedařilo dostat do zápasu, kombinace byla velmi ztížená nerovným terénem po zimě, ale bylo to pro oba mančafty stejné. Šance jsem měli, ale zbrklá řešení v koncovce nám nedovolila navýšit na 3:0. Hostům nechyběl snaha se dostat brankou do zápasu a dělali nám velké problémy. Nakonec se jim podařilo po naší pravé straně snížit v 78. minutě na 2:1 a to jim vlilo energii a šli za vyrovnáním. Nám se nepodařilo dát z velké šance, když Frantův pokus vytěsnil hostující gólman nad břevno a bohužel opět z naší pravé strany padl vyrovnávací gól v 90. minutě. Pak následovaly penalty, když za nás dával jen Jarda Janíček, tak jsme dílo zkázy dokonalisad.

Za týden musíme ztracené body získat v Sobotíně!