Sokol Jestřebí - Brníčko 1:0

6. 9. 2015

Za chladného počasí a mrholení jako v říjnu se hrál hlavně bojovný fotbal, v 1. poločase mělo Jestřebí jednoznačnou převahu, ale asi počasím našim hráčům zvlhl prach. Minimálně 6 tutovek se neproměnilo, poločas tak skončil 0:0. Po prostřídání 3 hráčů se 2. poločas zmněnil spíš na boj, i Brníčko bylo z brejků nebezpečné. Když vychytal gólman hostů Lukáčův dobře kopnutý trestňák z hranice vápna a Mička dal břevno, vypadalo to na plichtu, ale vše zvrátil Maradův gól, kterým 10 minut před koncem poslal Jestřebí do vedení. Závěrečný tlak Brníčka a neproměněný brejk Jestřebí branky nepřinesl a tak zaslouženě zůstaly body doma.

Kramar K-Kondler D,Kramar M, Žižka, Švoma-Sládek, Krátký, Mička, Pokorný-Hrdlovič, Lukáč

dále hráli: Kramar J, Valica, Marada, Kantor