Sokol Jestřebí - Bratrušov 3:2 (2:1)

27. 10. 2019

Za pěkného podzimního počasí se hrál bojovný zápas plný soubojů, šťastnější jsme byli my. Do vedení nás dostala proměněná penalta Michala hned ve 3. minutě, po faulu na Frantu. Hosté se nesložili, naopak byli silní na balonu a vytvářeli si tlak, který korunovali vyrovnávacím gólem. Šance střídala šanci, ale skóre se změnilo ve 22. minutě, když Jarda proměnil trestňák na 2:1. Do konce poločasu se už nic nezměnilo. Po přestávce se dostali hned po výkopu hosté do 100% šance, kterou naštěstí neproměnili. Jestřebí si vytvářelo taky šance, ale hlavně dorážky mířily bohužel pouze na gólmana Bratrušova. To se naštěstí změnilo v 55. minutě, když dorazil míč do sítě Lukáš a bylo veseleji, vedli jsme o 2 branky ! Hosté hráli docela na riziko, ale naše obrana a gólman byli na místě a nedovolili snížit. Tlak Bratrušova v závěru sílil, zachránila nás i tyčka, bohužel v 80. minut po standardce jsme dostali hlavou gól a bylo 3:2. Hosté vrhli vše do útoku, naše obranná činnost pracovala na hraně sebeobětování a tím zachránila vedení, i když k vyrovnání měli hosté blízko. Body však zůstaly doma, díky bojovnosti a morálce našich hráčů. Poděkování všem hráčům za podzimní sezonu, 28 bodů je velmi dobrý vklad do jarní sezony. Hned za týden předehrávkou musíme bodovat proti stále lepšícímu Hrabišínu a 8.11. to můžeme uzavřít na Rafandě !