Sokol Jestřebí - Bratrušov 1:5 (0:2)

23. 4. 2023

Doma jsme už chtěli zabrat, bohužel se nepodařilo. Hra byla zpočátku vyrovnaná, Jestřebí mělo sérii rohů, ale nic se z toho neurodilo, hostům se podařilo ze situace, která následovala po jejich rohu vstřelit vedoucí gól ve 22. minutě. Naši se hnali za vyrovnáním, šance na to byly, ale jejich vysokou obranu a kvalitního gólmana se nepodařilo překonat. Situace, která nám uškodila, se zrodila v 45. minutě, když hosté pravděpodobně dali na 0:2 z ofsajdu. Do 2. poločasu jsme šli s cílem dát kontaktní branku, ale po špatném odkopu jsme naopak dostali 3. gól hned ve 46. minutě. V podstatě bylo po zápase. Hosté v 67. a 80. po našich chybách, které vyplynuly z frustrace dali na 0:5. Viktor švub dal v 85. minutě hlavou po rohu čestný gól, tak aspoň prohra není s nulou. Do dalších zápasů se musíme vzchopit a vyfárat body, které jsme zbytečně na jaře poztráceli.