So Jestřebí - Podolí 2:2

2. 10. 2016

Za podmračeného počasí s občasným mrholením jsme začali aktivně, hned na začátku se stočil centr vyslaný Lukášem Mičkou na tyč, zanedlouho si dezorientovaná obrana Podolí po malé domů dala balon do tyče. Po čase se hostům podařilo vyrovnata hru, ale šance byly hlavně na jestřebské straně. Ojedinělý útok Podolí však skončil brankou, když hráč hostí nakopl nazdařbůh balon směrem k brance a balon se stočil podivně jak navedená střela do šibenice a bylo 0.1. Výsledkem našeho tlaku byla další tyč a břevno, celkem už 4x ! Naštěstí kopací technika Jardy Janíčka zajistili nerozhodný stav do kabin. Branku dal Jarda 5 minut před poločasem s trestňáku. Hned ca po 5 minutách proměnil svou šanci Lukáš Mička a otočil na 2:1. Po příchodu Franty Marady jsme měli 2 velké šance, ale nepodařilo se navýšit skóre, tak podle pravidla nedáš-dostaneš jsme dostali vyrovnávací gól po ztrátě balonu před naší šestnáctkou  a střela zdálky znamenala vyrovnání. I přes tlak v posledních 15 minutách jsme branku nedali a zbytečně jsme ztratili 2 body. Musíme si pro ně přijet příští neděli do sousedních Krchleb !

Doubrava-Krátký,Kramar J, Kondler,Hrdlovič-Švoma,Švub,Horký T,Janíček-Horký M, Mička

dále hráli: Marada, Flodr, Sládek