So Jestřebí - Bohutín 7:1

25. 8. 2013

Počasí se tentokrát nevydařilo, pršelo celý zápas, ale hře to prospělo, hrálo se na rychlem povrchu, což svědčilo mladšímu a pohyblivějšímu Jestřebí. Do zápasu nicméně vstoupili lépe hosté, kteří přesto, že celý zápas hráli v 10, zaznamenali hned na začátku branku. Naše borce to však probudilo a za chvíli srovnal po pěkné střele zpoza vápna Švoma. Po rohu se trefil hlavou Petr Opravil a bylo veseleji. Do poločasu dal z penalty dnes střelecky aktivní Pepa Kramar, po faulu na Davida Lukáče. Druhý poločas začal skvěle, po pravé straně utekl David Lukáč a předložil Pepovi balon, který nešlo minout a bylo 4:1. Zanedlouho odevzdanému soupeři zaznamenal Pepa hattrick - 5:1. Pak se konal festival neproměněných šancí, vázla kombinace, protože si gól chtěl dát každý. Ten padl ze standardky, když se po rohu opět prosadil Petr Opravil. Poslení gól dal aktivní Kuba Kondler, který nastoupil v průběhu 2. poločasu. V zápase jsme dali ještě jedno břevno (Pepa) a tyč (Kuba). Hosté to sympaticky dohráli, i když už bylo vidět, že čekali netrpělivě na poslední písknutí rozhodčího. Příští zápas bude, ale úplně jiný, jedeme ven na velké hřiště, kde se střetneme se zkušeným a posíleným Juventusem Mohelnice, přesto tam jedeme minimálně neprohrát, uvidíme .