Jdi na obsah Jdi na menu

RapotínB - Sokol Jestřebí 3:1 (3:0)

30. 8. 2020

Na nejlepším hřišti v okrese jsme zanechali výborný umělecký dojem, ale na šance a na krásu se nehraje. Hned od začátku jsme se dostávali do tutových šancí, ale trestuhodně jsme je zahazovali, případně hledali lepší řešení, ale skóre zůstávalo 0:0. Trest za neproměňování šancí přišel ve 26. minutě, kdy se rapotínský hráč dostal k balonu a přes celé hřiště ho dovezl až do naší brány. Byla to první šance domácích. Domácí bránili a podnikali brejky a do poločasu se jim podařilo proměnit ještě 2 a bylo to 3:0. Téměř 100% produktivita domácích v 1. poločase v podstatě rozhodla utkání, Ve druhém poločase domácí hráli údržbu, naopak Jestřebí se snažilo dostat do zápasu, ale nedařilo se nám s finální přihrávkou až do 70. minuty, kdy prostřelil gólmana Tomáš. Další šance se neproměnily, naopak z brejků zachránil jistým gólům Radek v brance a jednou Pepa na brankové čáře. Zápas blbec, ale takový je fotbal. Kluci si zaslouží pochvalu, že bojovali až do konce, příští zápas se to určitě zlomí.