Rapotín B - Sokol Jestřebí 2:3 (1:0)

23. 8. 2021

Asi na nejlepším hřišti na okrese jsme začali velmi fotbalově, byli jsme silnější na balonu, kombinace byla na úrovni, ale nedařilo se nám proměňovat šance. Domácí hráli jednoduše dlouhé balony za naši obranu, dokonce zakončili do branky, ale z ofsajdu. Napodruhé už to bylo regulerní a v 8. minutě jsme prohrávali 1:0. Velkou šanci vyrovnat měl Tomáš Horký, ale vynikající domácí gólman mu penaltu vystihl a chytil. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že máme na to abychom si body odvezli a po trvalém tlaku a sérii rohů se trefil Jarda Janíček, a bylo 1:1. Pak dostal Franta precizní balony do běhu a nedal šanci domácímu brankáři a to dokonce 2x jako přes kopírák. Rázem bylo o 2 branky a hráli jsme v klidu Bohužel 7 minut před koncem po diskutabilním zákroku na Radka Doubravu se dostal domácí hráč k balonu a snížil na 2:3. Konec zápasu jsme si však v klidu pohlídali a vezeme zasloužené body. Musíme je doma potvrdit proti silné Třeštině !