Postřelmov B - Sokol Jestřebí 3:3

4. 9. 2016

Mistrák se soupeřem nad kterým jsme doma v přípravě vysoko zvítězili vůbec nepřipomínal ten z července, Soupeř byl kompaktní, s výborným gólmanem a fyzicky neodpadl jako minule. Naši hráči i tak měli první poločas pod kontrolou a i přes neproměnéné šance jsme šli do kabin s vedením 0:2, když oba góly zařídil po sólu na gólmana výborný Franta Marada. Ve druhém poločase poločase nevypadal Postřelmov, že by byl schopen s výsledkem něco udělat, na druhou stranu ani Jestřebí si nevytvářelo velké šance. Z letargie domácí "vysvobodil" náš Michal Krátký, který ve snaze odvrátit centr, si dal hlavou vlastenec. Domácí pak ožili a zatápeli naší obraně. Nicméně nás uklidnila proměněná penalta, kterou nekompromisně proměnil Tomáš Horký a zdálo se být vše na dobré cestě. Opak však byl pravdou, domácí pak dali z trestňáku pěkný gól a vrhli vše do útoku. Následně po rohu, který viděl jenom rozhodčí, Kamil podběhl centr a domácí hráč srovnal na 3:3 ! I přes náš tlak v závěru a sérii rohů, si domácí i díky výbornému gólmanovi výsledek pohlídali a my můžeme litovat ztracených 2 bodů.

Kramar K-Krátký,Kramar J, Kondler, Hrdlovič-Sládek,Horký T, Švub, Doubrava-Marada, Horký T

dále hráli: Flodr, Kantor,Švoma