Postřelmov B - Sokol Jestřebí 1:3 (0:2)

3. 9. 2023

Důležité body zvenku, zvlášť před těžkým domácím zápasem proti Jindřichovu ! Naši borci se prosadili hned na začátku utkání, když po přihrávce Tomáše Horkého odcentroval Tomáš Mikula a jeho centr našel hlavu Lukáše Mičky a bylo 0:1 ! Domácí se pak dostali do zápasu a jenom díky Martinovi Jílkovi jsme drželi vzadu nulu. Kolem 30. minutyy měl velkou šanci Tomáš Horký po špatném odkopu domácího gólmana, ale jeho střela šla těsně vedle. Když už se zdálo, že rozhodčí pískne konec, tak se Franta Marada prodral od půlky až do vápna, kde ho sejmul domácí obránce a pískala se penalta, Tomáš se štěstím proměnil a do kabin se šlo s nadějným stavem 0:2. Do druhého poločasu jsme nevstoupili moc dobře, ve středu pole jsme ztratili míč a z rychlého brejku domácí v 52. minutě snížili na 1:2. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, šance byly na obou stranách, ale obrany v čele s gólmany pracovali na výbornou. Jarda Janíček dával z trestňáku do tyče, pak byl faul ve vápně opět na Frantu, nevypadalo to s ním zpočátku dobře, ale naštěstí se jednalo o vyražený dech a Franta to jako vždy rozdýchal. Penaltu proměnil suveréně Viktor Švub, běžela 67. minuta posledních 25 minut s nastavením jsme ubránili a vezeme si 3 body.