Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podolí - Sokol Jestřebí 1:1

20. 10. 2013

 V rámci 10. kola zajížděli naši fotbalisti do Podolí, kde byl cíl odvézt 3 body, bohužel se nepodařilo, i když šancí bylo na 2 zápasy. Od začátku bylo znát, že Podolí bude hrát antifotbal, z jejich strany byla taktika nakopávaných balonů na Nejezchlebu a spoléhání se na standardní situace. Naši hráči se těžko dostávali do zápasu, nedařila se jim hra na rychlý přechod do protiútoku a výsledkem byly jen 2 tyče za 1. poločas. Druhý poločas se hra z naší strany zlepšila, ale paradoxně jsme dostali takový divný gól. Domácí hráč byl faulován, vypadal, že "umírá" a veškerá pozornost našich hráčů byla pryč, načež domácí rozehráli 5 metrů od faulovaného hráče, navíc balon nebyl v klidu, následně se k balonu dostal nehlídaný Nejezchleba a poradil si zkušeně a domácí vedli 1:0. Z tohoto šoku jsme se chvilku vzpamatovávali, domácí urputně bránili, šance se přesto narodili, dvě 100% šance hned za sebou  nedal Švoma, pak Pecháček. Naštěstí střídající Honza Solník z hranice šestnáctky nechytatelně levačkou vystřelil a bylo srovnáno. Vypadalo, že dáme další gól, ale zbrklost, smůla a nedostatek klidu v koncovce nám zabránily jít do vedení. 5 minut před konce dostal Petr Opravil 2. ŽK za úmyslnou ruku a šel ven. Ješte v 89. minutě měl super šanci Franta Marada, ale ve vápně byl faulován a od jeho ruky jak padal se odrazil balon do sítě, rozhodčí samozřejmě pískl ruku a následně minutu před koncem pro jistotu ukončil zápas.

sestava:

Večeř-Pecháček,Opravil,Kondler D,Kramar J-Krátký,Janíček,Polášek,Švoma-Pokorný,Mička

dále hráli: Solník,Marada,Kondler J, Doubrava,Deutch 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář