Podolí - Sokol Jestřebí 1:1

14. 5. 2017

Ze soupeře šel respekt, předminulé kolo porazil Libinu B, na domácím hřišti jejich zkušení hráči dokáží každého soupeře přitlačit, nejinak tomu bylo i dnes. Hned od začátku nás dostali pod tlak a z 1. střely na branku jsme dostali hned ve 3. minutě gól, když balon skočil před gólmanem a zaplul do branky. Docela rychle jsme se vzpamatovali a Honza Flodr mohl srovnat skóre,, ale jejich gólman byl na na místě. Šance jsme si vytvářeli, ale finální fáze nám nevycházela. Naštěstí ani soupeř neproměnil svoje šance a do kabin se šlo za stavu 1:0. Do 2. poločasu přišel rychlík Franta Marada a postupně i další hráči do ofenzívy, ale vyrovnání se stále nekonalo. Měli jsme v podstatě 2 velké šance, Franta páli prudce vedle a po rohu nesedla hlavička Lukášovi Mičkovi. V této situaci se zranil v hlavičkovém souboji David Kondler, naštěstí nic vážného. Soupeř se z brejků dostával taky do šancí, ale 3 tutovky nevyužil, i díky naší obětavé obraně a gólmanovi. Naši kluci hráli až do konce, nic nevzdávali a odměnou jim byla branka Martina Horkého v 90. minutě, když přehodil mazácky domácího gólmana a vyrovnal na 1:1. Hned po rozehrání rozhodčí ukončil zápas. Poděkování všem za bojovnost a morálku !!!

Doubrava-Klubíčko,Kramar J, Kondler, Hrdlovič-Krátký,Horký T, Švub,Švoma-Mička, Flodr

dále hráli: Marada, Horký M., Kantor, Sládek