Petrov-Sobotín - Sokol Jestřebí 2:0

4. 11. 2017

Za pěkného počasí na relativně kvalitním terénu vzhledem ke kalendáři jsme sehráli vyrovnaný zápas, bohužel naše tutové šance nebyly zrealizovány v branky, proto nemůžeme pomýšlet na bod(y). Hned od začátku se hrál bojovný fotbal, do šancí jsme soupeře moc nepouštěli, co šlo na naši bránu měl dnes výborný Kamil. Vypracovali jsme si i dobrou standardku, ale Pepa Kramar přestřelil. Hned z protiútoku jsme nepokryli domácí a ti rychlou akci zakončili přesně k tyčce, Kamil byl bez šance. K vyrovnání jsme byli blízko, Franta centr Honzy Flodra neumístil do branky a pak před koncem poločasu po rychlém brejku netrefil odkrytou branku. Ve 2. poločase byli domácí lepší než v 1. půli, ale svoje šance neproměňovali. Pak měl po chybě obrany velkou šanci Lukáš, ale po krátkém sólu na gólmana svůj brejk neproměnil. Domácí naopak po nenápadné střele, kterou Kamil nemohl vidět dali na 2:0 a bylo v podstatě hotovo. V závěru se už nikdo neprosadil a tak jedeme s prázdnou. Klukům patří pochvala za bojovnost, ale dnes to nestačilo. Příští neděli hrajeme dohrávku v Zábřeze proti Hanušovicím, tam musíme zlepšit koncovku, tímto zveme příznivce na poslední zápas podzimní sezony.