Palonín - Sokol Jestřebí 1:2

19. 10. 2014

Poslední mistrák se odehrál v Paloníně, kde jsme naposled prohráli 2:1, cílem bylo odplatit porážku a hlavně v posledním zápase podzimu aspoň částečně napravit výsledkový podzimní propad. To se podařilo, ale nebylo to jednoduché, domácí dali v úvodu branku, když jejich hráč trefil z první odražený balon, který si našel místo u naší pravé tyče. Jestřebští se dostávali pomalu do tempa, hráči měli problémy s rozehrávkou a naprosto chyběla finální přihrávka. Vyrovnání jsme se přesto dočkali, když David Kondler přesnou křižnou přihrávkou našel nabíhajícího Lukáše Mičku, který se nemýlil a srovnal na 1.1. Do poločasu se už nic důležitého nestalo na obou stranách, po přestávce začalo Jestřebí domácí fotbalově přehrávat a hned v úvodu po pěkné kombinaci Pokorný-Marada-Krátký, posledně jmenovaný zakončil a bylo 1:2 a také veseleji. Domácí pouze nakopávali balony, byli nepřesní a tak naše obrana v čele s gólmanem neměla moc práce. Škoda nevyužitých šancí Míšy Krátkého a Marka Doubravy, nemuseli jsme se klepat až do konce. Domácí i přes 5 minutové nastavení nedokázali srovnat a tak po zásluze si odvážíme 3 body !