Oskava - Sokol Jestřebí 2:1 (0:0)

26. 3. 2022

Na začátek sezony nás přivítalo teplé počasí, relativně velmi slušné hřiště a soupeř, který byl o 2 body nad námi. Přesto, že ná chybělo spousty hráčů (covid, zranění, soukromé důvody), tak základní 11 se rvala se soupeřem a zejména v 1. poločase jsme byli vyrovnaným soupeřem. První gól jsme dostali z rohu, když jsme na zadní tyči nepohlídali domácího stopera, který se hlavou nemýlil. Další minuty patřily Jestřebí a zaslouženě jsme vyrovnali po umístěné střele Lukáše Mičky.Do poločasu i přes šance na obou stranách se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Ve druhém poločase se prosazovali domácí více než v 1. poločase a měli jsme několikrát i štěstí. Naše brejky byly nebezpečné, ale vždy nám scházela finální přihrávka, resp. koncovka. V době, kdy už jsem bránili remízu, tak se po špatném odkopu našeho hráče dostali domácí do šance, kterou v 85. minutě proměnili. I přes náš závěrečný  tlak to domácá taktickým zdržováním udrželi a nám se už nepodařilo vyrovnat. Přesto velké poděkování hráčům za nezměrnou bojovnost a morálku, dnes to však nevedlo k úspěchu. S takovým přístupem však body určitě přijdou a věříme, že hned za týden v neděli proti Bratrušovu.