Oskava - Sokol Jestřebí 1:6 (1:3)

14. 4. 2018

3 body zvenku vezeme po velmi dlouhé době a rovnou jsme jich dali 6 ! Hned od začátku bylo na hřišti 1 mužstvo a to Jestřebí. Hráli jsme v podstatě na půlce soupeře, domácí se dostávali k naší brance pouze dlouhými nákopy, tzv. na náhodu. Bohužel se nám nedařilo zakončovat, do 15. minuty jsme měli 3 tutovky, pak 2 tyče ! Smůlu protrhl až ve 28 minutě Lukáš Mička a za 5 minut nato Tomáš Horký z penalty po faulu na Jardu Janíčka. Škoda, že se penalta zapískala i na druhé straně, když z ojedinělé akce byl domácí hráč faulován v našem vápně. Naštěstí Lukáš dal před koncem poločasu na rozdíl 2 branek a bylo veseleji. Do druhého poločasu ho vystřídal Franta Marada a ten dělal domácí obraně velké problémy a po faulu na něj kopal sám penaltu a nemýlil se - 1:4 ! To už bylo v podstatě hotovo, domácí herně odpadli a některým jejím hráčům tekly nervy. Naštěstí kromě ŽK pro Martina Horkého se nic dalšího nekonalo, navíc Franta a Tomáš dali své druhé branky a vezeme body, navíc půltucet branek nám vylepšilo skóre. Díky všem za přístup a bojovnost do poslední minuty. Body musíme potvrdit za týden v neděli na umělce proti Mohelnici.