Nový Malín - Sokol Jestřebí 7:0 (2:0)

23. 10. 2022

Zápas blbec, nevcházelo nám nic, všichni 3 rozhodčí se "předvedli", všechny jejich chyby mířily proti nám, ale postupně. První gól jsme dostali po zaváhání naší obrany, Ve 13. minutě jsme dostali 2. gól, ale pak jsme se zvedli, měli jsme i několik šancí, ale střelecký prach byl zvlhlý, asi deštivým počasím. Do druhého poločasu jsme šli s cílem dát kontakní gól, což se nám podařilo, ale pomeznímu se to nelíbilo, tak zdvihl praporek, o ofsajd se jednat nemohlo, ale VAR nebyl na stadioně, takže stav 2:0 se nezměnil. Domácí dali v 55 minutě gól z brejku na 3:0 a to nás zlomilo. Další gól padl, když pomezní mával ofsaj, ale hlavní si toho nevšiml a bylo 4:0, naši se nevzávali, ale na těžkém terénu docházely síly a dostat se do koncovky bylo stále těžší. V 70. minutě dali domácí 5. gól, my jsme naopak z malého vápna přestřelili ze 100% šance a tak nás Malín dorazil 2 góly v závěru utkání. Rychle zapomenout a mentálně se nachystat na poslední zápas sezony, poslední říjnovou neděli proti Úsovu !