Muži: Sokol Třeština-Sokol Jestřebí 3:3

3. 10. 2009
Výsledek 3:3 (0:1)
branky: David Lukáč 2, Honza Bittner

Diváci byli svědky střeleckých hodů v Třeštině,bohužel musíme konstatovat, že jsme 2 body ztratili!
Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, když asi ve třetí minutě si domácí golman srazil nepovedený centr Honzy Bittnera do branky. Vedení nás mělo uklidnit, ale naše útoky jsme pokazili buď špatnou finální přihrávkou nebo naši útočníci místo přesné střely "vymýšleli" a tak jsme vedení nezvýšili. Domácí nehráli dobře, snažili se o nátlakový fotbal, ale ve finále byli ještě jalovější než Jestřebí. V prvním poločase došlo k nezaviněnému střetu našeho gólmana s Petrem Danielem, který musel střídat. Skvěle ho zastoupil Pavel Pecháček. Dobrý fotbal viděli diváci až po přestávce, hlavně zásluhou našich hráčů. Opět ca ve třetí minutě naši hráči po rychlém protiútoku pěkně zakombinovali a David Lukáč po perfektní přihrávce stopera Pecháčka, který se zčistajasna objevil na hrotu, zvýšil přesnou střelou na 2:0 pro hosty. V dalších 5 minutách byli domácí hráči úplně zmatení a je jen škoda, že jsme náskok nezvýšili na rozdíl 3 branek. Šance k tomu byly, ale buď naše nepřesnost, nebo dobré zákroky domácího gólmana nám nedovolili vstřelit branku. Trest přišel , a to dvakrát. Nejprve dlouhý aut neodhadl Kamil Kramar a nehlídaný domácí hráč zakončil přesně - 1:2. Po další standardce, tentokrát z rohu, naše obrana nepokryla hráče ve vápně, který hlavou srovnal na 2:2. Domácím narostla křídla a jejiích centry, rohy a auty hrozily další brankou. Naštěstí je v jejich euforii přibrzdil nádhernou střelou z voleje po rohu David Lukáč, který trefil přesně šibenici. Byl to výstavní gól. Zdálo se, že vedení udržíme, ale po nedůrazném souboji, který náš obránce prohrál, musel následně faulovat a domácí hráč se trefil z trestného kopu také nechytatelně do šibenice - srovnáno na 3:3. V závěru jsme se ubránili, dokonce Marek Kramár musel v poslední minutě vykopnout míč z branky. Každopádně bychom utkání, které vedeme o dvě branky neměli zremizovat, dostat 3 góly ze standardek nás rozhodně nectí, navíc, když soupeř na tom byl fotbalově hůře než my a my vstřelíme venku 3 branky.
Příští zápas bude opět venku, v neděli v Krchlebech, zde musíme zabrat aby nám čelo tabulky neuteklo.