Výsledek: 5:2 (2:1)
branky: Marek Pohančeník, Jarda Janíček, Roman Orlický, Kuba Němec David Lukáč

sestava: Hanák-Kramar M.,Orlický,Daniel,Čecháček-Pokorný,Glöckner,Pohančeník, Janíček-Kramar J,Němec T.
náhr.:Pecháček,Lukáč,Němec Jakub
Zápas patřil k těm lepším letošního podzimu, soupeř byl fotbalový, rozhodčí pískal jak v Premier League, chybělo jen slunečné počasí. Zápas pro nás nezačal dobře, po chybě naší obrany se hosté lacino dostali do vední už v 7. minutě. Naštěstí jsme po 15 minutách díky doražené střele (Martin Glöckner) od Marka Pohančeníka vyrovnali a o 5 minut později krásnou střelou Jardy Janíčka se dostali do zaslouženého vedení. Škoda neproměnění našich dalších šancí, protože hosté ve druhém poločase zlobili. Díky hlavičce Romana Orlického po dobře zahraném rohu,  jsme se dostali na rozdíl 2 branek, a když Kuba Němec zvýšil na 4:1, bylo "vymalováno". Soupeř sice z penalty 5 minut před koncem snížil na 4:2, ale David Lukáč střelou ke vzdálenější tyči zvýšil na 5:2 a rozhodčí za chvíli zápas ukončil. Vítězství je zasloužené, ale soupeř byl velmi dobrý, v kritických momentech nás podržel Radek Hanák v brance a i štěstí stálo při nás. Příští týden hrajeme v sobotu v Moravičanech proti Juventusu od 15 h, tak nás přijeďte povzbudit!