Muži: Leština B - Sokol Jestřebí 6:0

6. 9. 2009
Výsledek 6:0 (3:0)
V sobotním odpoledni utrpěli naši hráči debakl, který asi v mistrovských zápasech už dlouho nepamatujeme.
Škoda rychlé 1. branky, kdy po centru do malého vápna brankář ani nikdo jiný neuhlídali banální situaci a domácí se dostali snadno do vedení. Druhou branku jsme dostali po trestném kopu, když naši hráči ve zdi nadskočili a střela po zemi skončila u tyče-2:0. Domácím narostla křídla a v závěru poločasu jsme obdrželi třetí branku, když nepovedený centr domácího hráče Radek Hanák vyrazil na poslední chvíli před sebe a nehlídaný hráč dorazil do branky a poločas skončil 3:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili s ofenzivní hrou, domácí jsme přehrávali, ale branku se jestřebským nepodařilo vstřelit. Asi 15minut před koncem dali domácí gól na 4:0 a sebevědomí Jestřebí kleslo na nulu, v závěru utkání domácí přidali ještě 2 góly našim zdeptaným hráčům a výsledek 6:0 ukončil naše trápení.