Muži: Leština B - Sokol Jestřebí 3:0

19. 9. 2010
V sobotu odpoledne se představili naši muži na hřišti Leštiny, opět nekompletní. K dlouhodobým absencím (Lukáč,Daniel) se přidal Michal Krátký, nebyl k dispozici ani druhý gólman Černý. K dispozici byl aspoň po zranění Honza Solník. Celkově se dá řící, že oba týmy předváděli vyrovnaný fotbal, domácí byli dravější v koncovce, naši byli lepší na míči, ale finální přihrávka nebyla z naší strany nikdy dotažena do zdárného konce. Zápas ovlivnily chyby našeho gólmana, u prvního gólu i chyba našeho obránce. V 15. minutě tak bylo po zápase, když bylo 3:0. Druhý poločas se Jestřebí snažilo dát alespoň branku, ale špatné řešení v předfinální fázi a výborný gólman Leštiny to neumožnily.. Pozitivem je zapojení mladých hráčů z dorostu, Zdeněk Polách hrál celý 1. poločas, ve druhém poločase postupně přišli na hřiště další hráči . Kuba Malý a David Kondler. Všichni zahráli na svoje možnosti a zkušenosti velmi dobře.