Muži:Sokol Jestřebí - Mírov 2:2

11. 9. 2011

V dnešním zápase se nám nepodařilo prodloužit úspěšnou šňůru zápasu s vítězstvím, remízu si vybojovali hosté úporným fotbalem plným faulů, zdržování a se štěstím si odvážejí bod. Zápas pro Jestřebí nezačal dobře, hned v 1. minutě zásluhou nekoncentrovanosi jsme obdrželi branku. Potom jsme začali soupeře tlačit a po rohovovém kopu Jardy Janíčka se ve skrumáži hráčů odrazil balon do sítě Mírova. Šanci na vedení měl Pavel Pecháček, když hlavičku z malého vápna bohužel neumístil do branky. Hosté dali gól po situaci, která smrděla ofsajdem a jejich druhý pokus na branku znamenal jejich vedení 1:2. Do druhého poločasu vstoupili jestřebští s cílem otočit výsledek. Podařilo se pak vyrovnat po průniku Tomáš Němce, který byl zkosen těsně před vápnem a k údivu všech  hostující obránce obdržel pouze žlutou kartou !  Jarda Janíček vstřelil z trestňáku vyrovnávací gól. Pak se hrále hlavně na mírovskou branku, největší šance byla po centru Davida Lukáče, bohužel Tomáš Němec nedosáhl na prudkou a nepřesnou přihrávku. Další šanci vychytal mírovský gólman Davidovi Lukáčovi, když chytil prudkou střelu zblízka. Odpískat se dala i penalta po faulu na Romana Orlického, bohužel rozhodčí byl jiného názoru. Stejný hráč hlavičkoval v závěru mimo branku. Naši hráči se přizpůsobili tvrdé hře Mírova, čemuž se hosté divili a rozhodčí moc nezvádal situaci. Hosté pak rozkouskovali hru, chytali je křeče, rozhodčí pak nenastavil ani minutu ! Štěstí tentokrát nestálo na naší straně, ale bod bereme, musíme tyto ztracené body přivézt zvenku. Již příští sobotu máme šanci v Bohutíně.