Muži:Sokol Jestřebí - Juventus Mohelnice 3:2

21. 8. 2011

Za nádherného teplého počasí viděli diváci zasloužené vítězství domácích barev. Zápas byl velmi napínavý, bojovný, s infarktovým závěrem.

První poločas naši hráči hráli velmi dobře, soupeř ukazoval svoji herní vyspělost, ale šance, které si jestřebští vytvořili, hostující gólman vychytal. Do druhého poločasu vstoupil hostující tým lépe, ale branku vstřelilo Jestřebí po pěkné zasekávačce Davida Lukáče, který v šestnátce nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, výborné zákroky měl i Radek Hanák, který chytal po delší době a výborně. Druhá branka přišla, když Tomáš Němec udržel v pokutovém území balon, přihrál Davidovi Lukáčovi a ten z první prostřelil gólmana a bylo 2:0. Hostující hráč za hrubý faul uviděl druhou žlutou a byl vyloučen. V tuto dobu jsme měli hru ve svých rukou a převahu korunoval Honza Solník, po ideální přihrávce se trefil pod břevno a zdálo se hotovo. Bohužel soupeř dal kontaktní gól po standartní situaci, po které se zranil Radek Hanák. Dokonce soupeř opět po standardce snížil na 3:2 a do konce zápasu jsme se klepali o výhru, zejména, když Martin Pěnička odmítl zpečetit vítězství na 4:2 po přesné přihrávce Davida Lukáče. Naštěstí už soupeř neměl tolik štěstí aby vstřelil 3. gól a výhru jsme uhájili.