Muži:So Jestřebí - Třeština 1:4

17. 6. 2012

Za horkého odpoledne, opět bez většiny hráčů základního kádru (zranění, aj. povinnosti), jsme sehráli velmi dobrou první půli. Hosté nás ze začátku přitlačili a dali brzo gól, ale jestřebšrí se nevzdali a vytvářeli si herní převahu, kterou korunovali vyrovnávací brankou Tomáše Sládka. Hosté se prezentovali jak je známo dlouhými auty, nákopy na branku, v podstatě bez mezihry. Do druhého poločasu jsme vstoupili nekoncentrovaně, hned z první akce - trestNák do vápna, náš obránce minul a hosté střelou k tyči dali branku, když Kamil asi neviděl balon. Zanedlouho po střele zdálky doprostřed branky zvýšili hosté na 1:3 a když po autu, který nikdo asi netečoval, si Kamil na balon šáhl, balon neudržel a tím zlegalizoval gól po autu, tak bylo definitivně rozhodnuto. Měli jsme i šance, Pěnička břevno, další střely buď chytil výborný gólman hostů, nebo naši hráči netrefili správně balon. Nedá se nic dělat, jaro z mnoha důvodů nevyšlo, tím hlavním byl problém v neskutečné marodce a chyběla i jistota v brance. Příští sezonu se posunují dorostenci do kategorie mužů, proto bude B družstvo a současné družstvo mužů bude A.

Přijďte se rozloučit se sezonou v sobotu 23.6., kde uvidíte kromě mužů A a B i tým staré gardy a výběr šumperských policistů !