Muži:So Jestřebí - Lukavice 9:0

25. 9. 2011

Muži hostli Lukavici, loňského účastníka OP a fotbal to byl parádní. Hned od začátku se naši hráči do soupeře zakousli a jen za prvních 5 minut jsme měli 3 vyložené šance, bohužel se neproměnili. Nakonec smůlu protrhl Honza Solník a za chvíli krásnou střelou zpoza vápna zvýšil naše vedení Jarda Janíček. Třetí branka byla jako z učebnice, Tomáš Němec nahrál mezi obránce a Lukáš Hýbl vyškolil hostujícího gólmana a bylo 3:0. Naši hráči si věřili, hráli z chutí a výsledkem byl moderní a rychlý fotbal po zemi, na který se dobře dívalo. Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle, David Lukáč z pozice levého beka prošel po straně až před vápno, nahrál Tomášovi Němcovi a ten nezaváhal - 4:0. Za chvíli David Lukáč zvýšil z trestného kopu na 5:0. Hosté se trefili, také, ale do vlastní branky po centru Davida Lukáče - 6:0, sedmý gól dal Tomáš Němec, osmý David Lukáč po po sólu na brankáře, devátý Kuba Kondler, když chytře sebral balon gólmanovi. Dvouciferný výsledek se nekonal i přes množství šancí, i když gól jsme dali, ale rozhodčí ho odvolal, když hostující hráč ho přesvědčil, že byl ofsajd. Vítězství s nulou vždy potěší! Hráči se teď musí soustředit na utkání venku, v sobotu 2. října hrají důležitý zápas v Úsově.

Statistiky:

branky: Tomáš Němec 2, David Lukáč 2, Jarda Janíček, Honza Solník, Lukáš Hýbl, Kuba Kondler