Muži:So Jestřebí - Libivá 4:3

3. 6. 2012

Před zápasem a v úvodu trochu sprchlo a to jakoby vlilo elán do hry obou mužstev, první šance byly na domácí straně, bohužel se neproměnili a hosté se tak ujali vedení z trestného kopu. Naštěstí zanedlouho vyrovnal David Pokorný, když se svým typickým únikem po pravé straně dostal do vápna a trefil se ke vzdálenější tyči. Zlepšený výkon pak korunoval hlavou Kuba Kondler, který se nejlépe zorientoval v malém vápně hostí a hlavou otočil výsledek - 2:1. Hosté srovnali skóre po našem nepodařeném odkopu, když se balon dostal za obranu a náš gólman půjčený z dorostu ve snaze vypíchnout míč fauloval a byla po právu odpískaná penalta, hosté ji proměnili a bylo 2:2. Aktivní Kuba Kondler se pak výborně uvolnil ve vápně a technickou střelou k tyči zvýšil vedení opět na naší stranu. Po chybě naší obrany hosté nezaváhali a poprvé ze hry opět srovnali na 3.3. Druhý poločas v dusném počasí ubývali oběma družstvům síly a bylo jasné, kdo dá gól tak nejspíš vyhraje. Šance byly na obou stranách, ale štěstí se přiklonilo na jestřebskou stranu, když v 89. minutě se napřáhl střídající Kamil Kramar a po dvou tyčkách zaplul balon za branku ! Kamil se tak stal hrdinou zápasu, po 5 minutách na hřišti nám zajistil 3 body, bravo !!! Hostující gólman sice balon chytil, ale až za čárou. Branku potvrdil  hostující pomezní, takže taky klobouk dolů, zvlášť v porovnání se svým kolegou z Palonína, který neváhal mávat minulý týden celý zápas proti Jestřebí. Poděkování zaslouží celý mančaft, jelikož naše marodka je stále velká (Hýbl, Lukáč, Solník, Hanák, Polášek) a v průběhu 1. poločasu se zranil Tomáš Němec, který patří k naši velké opoře. Ještě musím vyzdvihnout výkon Pepy Habrluka, který byl naší velkou oporou a jistotou !