Muži:FK Bohutín-So Jestřebí 3:0

17. 9. 2011

Zápas nás nezastihl v dobrém rozpoložení, navíc chyběli i z důvodu nemoci a zranění opory (Hanák, Lukáč, Pokorný). Opět jsme prospali začátek utkání, tentokrát tuplovaně. Hned v první minutě místo rázného odkopu nechají jestřebští soupeře vystřelit a balon letí do branky na nekoncetrovaného gólmana. Po rozehrávce téměř identická situace - 2:0 !  Po tomto budíčku začli hráči Jestřebí hrát, ale soupeř se dostal do pohody, naši hráči naopak do situace, kde byla vidět ztracená sebedůvěra. I přes křeč šance byly, největší ke konci poločasu, kterou ale Jarda Janíček neproměnil. Po změně stran opět převaha Jestřebí, ale chyběl důraz před brankou a hlavně pořádné zakončení. Šance opět Jardy Janíčka, Tomáše Němce, Kuby Němce zůstaly nevyužity a z brejku do rozhozené obrany vstřelili domácí třetí gól. Jestřebí by gól nedalo asi kdyby se hrálo dalších 90 minut. Nyní je třeba se soustředit na domácí zápas s Lukavicí a dokázat si, že fotbal a hlavně střílet branky, Jestřebí nezapomělo !