Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muži A: Jestřebí A - Malá Morava 7:2

26. 5. 2013

Lehce oslabení (Krátký a Večeř), navíc kluci z B, kteří hrávají za A měli v nohách předzápas s Lukavicí, se na Malou Moravu vůbec nevlítlo jako obvykle. Naopak Morava měla zpočátku pěkný závar před naší brankou, ale rezultovala z toho jenom tyč. Pravidlo nedáš-dostaneš opět zafungovalo a z protiútoku se dostal Lukáš Švoma do brejku, který proměnil a bylo 1:0. Pak se naši hráči uklidnili a branky začali padat, nejprve Jarda Janíče po samostatné akci zvýšil o 2 branky, pak ještě jednou Švoma na 3:0. Hosté dali také pěkný gól a snížili, ale Jarda a Pavel Pecháček dali na poločasových 5:1. Druhý poločas se už střelecky tak nedařilo, v závěru zápasu jsme dali Mičkou a Maradou na 7:1, poslední slovo měli, ale hosté, kteří snížili na 7:2. Kaňkou je vyloučení Romana Poláška za nedisciplinovanost. Bude chybět v Jedlí. Příští týden čeká naše borce zápas jara, jede se k aspirantovi na postup do Jedlí, které jsme doma na jaře porazili, tak věřme, že jim tam ukážeme, kdo je lepší !

sestava:

Kramar K-Pecháček,Opravil,Kramar J,Polášek-Pokorný,Kondler D,Janíček,Solník-Švoma,Mička

dále hráli: Marada,Kramar M, Sládek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář