Jdi na obsah Jdi na menu

Muži: Sokol Jestřebí-Hrabová 2:4

10. 10. 2010

Za krásného počasí na kvalitním terénu se začátek utkání opozdil, jelikož nedorazil rozhodčí. Po telefonické diskusi s okresem byl přislíben příjezd rozhodčího Trávnička na 2. poločas, 1. poločas po dohodě obou družstev odpískal hostující laik. Do zápasu vstoupili lépe hosté, když naše váhající hráče, kteří včas neodkopli balon z vápna překvapili hosté střelou, která skončila v síti. Naši hráči pak zamkli hosty, vyrovnat se podařilo Tomášovi Němcovi. V prvním poločase byly ještě 2 diskutabilní situace ve vápně hostů, které však hostující sudí laik celkem pochopitelně neodpískal. Ve druhém poločase naši hráči po 15 minutách dali na 2:1 Kubou Kondlerem a zdálo se, že vše půjde už lépe. Opak byl pravdou, po vhazování na naší polovině naši beci nechali hrát hostujícího útočníka, který prostřelil Kamila Kramara a srovnal na 2:2. Naši hráči přes trvalý tlak nedokázali dopravit balon do sítě, hosté z ojedinělého protiútoku dali na 3:2 a aby toho nebylo málo tak z podobné situace vstřelili další gól a bylo rozhodnuto - 2:4. Hosté tak z minima vydobili maximum , hráči Jestřebí přesně naopak. Po této porážce klesli na samé dno, je jenom na nich aby v zbývajících 4 utkáních posbírali nějaké body a zvedli se z posledního místa nahoru.