Muži: Bohutín - Sokol Jestřebí 2:1

30. 10. 2010

V posledním utkání podzimní části prohráli naši muži v Bohutíně 2:1, škoda, protože jsme hráli se slabším soupeřem a body byly k mání. Nemocný byl David Pokorný, který si zahrál jen posledních 5 minut. Do mužstva se vrátil po zranění Michal Krátký, Tomáš Němec po zápase v Paloníně už do hry letos nemohl kvůli zranění nastoupit. David Lukáč po zranění byl fit jen na první poločas, na katastrofálním hřišti se mu staré zranění opět ozvalo a nedohrál.  Zápas rozhodl první poločas, když jsme obdrželi 2 branky a dokázali jenom snížit. První branku jsme obdrželi po autovém vhazování, když naši obránci nedokázali ubránit jednoduchou situaci a dovolili domácímu hráči převzít balona nechat ho vystřelit na branku. Druhou branku jsme obdrželi z penalty po faulu Romana Orlického. Branku na 2:1 vstřelil také z penalty Orlický, po faulu na Kubu Němce. Problém prvního poločasu byla neexistence konstruktivní rozehrávky a přihrávky na naše útočníky, kteří by na přestárlou obranu domácích určitě platili. Do šancí se dostávali pouze po balonech od obránců, hlavně Chanha a Orlického. Záloha hrála dozadu, do šířky, pomalu a nepřesně. Ve druhém poločase se přeskupili síly, hra byla lepší, ale domácí naše hráče ubránili. Velké šance byly po rozích, hlavičku Romana Orlického vykopával domácí obránce z prázdné branky. Mužstvu patří dík za bojovnost, ale fotbalovost se z našeho projevu vytratila. Byl to velký rozdíl oproti čtvrtečnímu zápasu na UT proti Líbivé. Velkou šanci měl Honza Solník, když přebral balon a utíkal sám na bránu, bohužel z ofsajdové pozice se do hry zapojil Michal Klimeš a bylo po šanci. V poslední minutě jsme měli ještě šanci z trestného kopu, ale Solník minul branku. Doufejme, že zdravotní problémy, které nás tento podzim neskutečně potrápili se už na jaře nebudou objevovat a po zimní přestávce se naše hra po zlepší.