Moravičany - Sokol Jestřebí 4:0

4. 5. 2014

Do zápasu jsme vstoupili bohužel nekompletní, z různých důvodů nebyli přítomni oba gólmani, dále Janíček, Pokorný, Švoma, Pecháček, úplně zdravý nebyl Mička. Do branky šel Marek Kramar a do pole trenér. Začátek zápasu se prosazovali herně domácí, hned v 5. minutě si dal Pepa Kramar vlastní gól, při snaze vyhlavičkovat balon, který se snášel do brány, ale nepodařilo se. Pak 2 chyby v naší rozehrávce znamenaly zvýšení náskoku domácích na 3:0, za pochodu se  udělaly změny, které nám pomohly, David Lukáč šel na stopera a do kabin jsme odcházeli za stavu 4:0, když 4. gól padl po útočném faulu domácího hráče, ale píšťalka rozhodčího se neozvala. Šance jsme měli i my, ale 2 tutovky se bohužel neproměnily, i domácí vše neproměnili, zahodili penaltu. O poločase se v kabině mužstvo semklo a dalo si za cíl už neinkasovat. Velká snaha a morálka Jestřebí, když někteří hráči hráli na hranici sebeobětování, přinesla čisté konto ve 2. poločase a kdyby se proměnily 3 super šance, tak by skóre mohlo vypadat jinak, ale naši hráči už byli unavení a neměli ve finále dostatek síly a klidu.  Za zmínku ještě stojí fakt, že si rozhodčí Štěpán sehrál svůj minizápas a pískal proti nám nesmysly, což uznali i domácí a sportovně nám vrátili balon po nesmyslně odpískaném trestňáku. Ještě poděkování hráčům za vybrání peněz na Romana Orlického, vybralo se před zápasem 1400 Kč, doufám, že kdo nebyl tak ve středu nebo pře mistrákem s Mírovem ještě donese svůj díl. Děkujeme !!!