Moravičany - Sokol Jestřebí 1:0 (0:0)

2. 6. 2019

Za horkého a dusného odpoledne jsme sehráli poslední zápas sezony venku, bohužel jedeme s prázdnou. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, Franta ve vápně i přes faul držel rovnováhu, ale jak byl rozhozený, akci nedotáhl. Střela Honzy Selingera skončila na břevně, potom jeho střelu vyrazil gólman. Další střely pochytal rozchytaný domácí brankář a ani standardky se nám nedařily zrealizovat. Domácí v podstatě nic neměli, bylo vidět, že jsou v křeči a tento zápas jim mohl přinést poslední naději, ale bojovali, někdy až za hranici faulů, ale hlavní rozhodčí jejich agresivní hru docela pouštěl. Ve druhém poločase jsme špatně odehráli aut za půlkou, domácí se zmocnili míče a vysunuli jejich 2 hráče, kteří si s touto v podstatě jedinou šancí za zápas poradili a dali v 50. minutě na 1:0. Zbytek zápasu jsme dobývali branku soupeře, ale nebyli jsme přesní a domácí, i když občas hráli za hranicí pravidel, vše ubránili. V závěru po závaru si dokonce dali vlastní břevno a když David Pokorný prudce vystřelil, tak jeho střelu vykopl gólman nohou. Dnes to nešlo a velká škoda neproměněných šancí, hlavně v 1. poločase, prohrát jsme si nezasloužili, ale takový je někdy fotbal.