Jdi na obsah Jdi na menu

Mohelnice B - Sokol Jestřebí 4:0 (1:0)

5. 11. 2023

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, domácí se smozřejmě tlačili do útoku, ale naše protiútoky byly taky vidět. Za 1. poločas jsme si vytvořili dostatek šancí, bohužel nám zvlhnul střelecký prach. Franta dával do břevna, další gól měl na noze Jarda, když se dostal po narážečce s Tomášem do vápna, ale střílel nad. Do šance se dostal i Pepa, ale taky střílel nad, pak ještě střela od Franty šla těsně vedle. Když už to vypadalo, že půjdeme do kabin za stavu 0:0, tak se domácím povedl útok, střela šla do břevna, odrazila se ven, ale bohužel při odrazu se míč odrazil od Martina a bylo 1:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili taky dobře, ale po 5 minutách náš bek zaváhal s odkopem, domácí čerstvý útočník získal balón a zdálky se trefil přesně a bylo 2:0. Pak už to bylo těžké, domácí byli v laufu a v závěru, když jsme hráli na riziko nás dorazili v 85. a 90. minutě. Rozhodla efektivita domácích, naopak my jsme nedotáhli nadějné šance do gólu a tak se narodil výsledek 4:0, který úplně neodpovídá průběhu zápasu, ale na krásu se ještě nikdy body nebraly. Na jaře musíme zabrat a posbírat více bodů ve vyrovnané tabulce, abychom se vyhnuli záchranářským bojům do posledních kol.

Závěrečná proběhla v hospodě u Jestřába, kde jsme sezonu vyhodnotili a ukončili. Sejdeme se v tělocvičně začátkem ledna a v únoru se účastníme zimního šumperského poháru.