Lukavice - Sokol Jestřebí 0:3

10. 11. 2013

Za ještě dobrého počasí a na vcelku dobrém trávníku jsme zakončili podzimní sezonou cennou výhrou. Od začátku se naši hráči tlačili dopředu, ale chyběla finální přihrávka a kvalitní koncovka. V poli jsme byli lepší, ale na převahu se nehraje. Největší šanci 1. poločasu spálil Pepa Kramar, který trefil břevno. Naštěstí jsme se do poločasu prosadili, když zužitkoval přesnou přihrávku Franty Marady jeho parťák v útoku Pepa Kramar a vedli jsme 0:1. Do druhého poločasu jsme chtěli přidat pojistku, ale koncovka byla nepřesná, až se prosadil opět Pepa, po přihrávce agilního Švomy, nadvakrát překonal domácího gólmana. Pak se zahazovala jedna šance za druhou a mohlo se to vymstít. 5 minut před koncem si sudí po čistém zákroku Pecháčka vymyslel penaltu, ale domácí hráč přestřelil branku ! Pravidlo nedáš-dostaneš potvrdil svým sólem Lukáš Mička, když udělal kličku i na gólmana a zpečetil zasloužené vítězství. Nyní nás čeká dlouhá přestávka, tréninky v tělocvičně začnou v prosinci, ještě předtím, 23.11. se zhodnotí a zapije sezona, tentokrát na Rafandě.