Loučná - Sokol Jestřebí 5:4 (3:2)

8. 5. 2018

Na pěkném pažitu se hrál hodně útočný fotbal z obou stran, bohužel s hořkým koncem pro nás. Inkasovali jsme už v 15 minutě po chybě ve středu obrany a ve 24. minutě po nepodařeném obranném zákroku našeho stopera to už bylo 2:0, ale nic jsme nevzdávali a Vojtovi Tomáškovi se podařilo střelou zdálky snížit, ale ve 38. minutě se domácí prosadili potřetí, když obrana zapomněla na hráče domácích, který zcela sám skóroval. Před poločasem jsme se dotáhli na 3:2 díky Tomášovi Horkému a zápas byl stále otevřený. Ve duhém poločase jsme měli několi dobrých šancí, ale prosadil se až po rohu Tomáš Klubíčko. Domácí se dosatli do vedení střelou z velké dálky, která nečekaně zapadla pod břevno. Naši kluci však byli velmi aktivní a vytvářeli si šance, v jedné z nich se prosadil Franta. Po několika minutách měl Franta tutovku, ale balon těsně minul tyč hostující branky. Bohužel chyba na naší půlce znamenala velkou šanci pro domácí, kteří ji v 82. minutě využili. Marně jsme pak dobývali domácí branku, gól už nepadl. Předvedli jsme velmi kvalitní výkon v ofenzivě, bohužel defenziva dnes měla mnoho okének a taktických chyb, proto i přes 4 vstřelené branky jedeme s prázdnou. Odčinit tyto chyby musíme tuto neděli v Dubicku !