Loštice B - Sokol Jestřebí 5:3 (2:0)

14. 5. 2023

Za stálého deště jsme vstoupili do zápasu opět špatně, hned v 10. minutě jsme špatně rozehráli míč od naší branky a Míša Krátký ve snaze zasáhnout míč skluzem ve vápně podrazil soupeře a z penalty domácí dali na 1:0. Naše šance jsme nedali, zejména střela Viktora Švuba volala po brance. Pak se zranil Martin Horký a museli jsme nuceně střídat a zrovna po naší levé straně se protáhnul domácí hráč a domácí vedli od 28. minuty 2:0. Ve druhém poločase jsme provedli vystřídání, které se vydařilo, Petr Vaňourek vyslal Martina Sládka, který centroval a Lukáš Mička snížil na 1:2 a za 2 minuty Petr Vaňourek taky hlavou dal na 2:2, běžela 50. minuta a hrálo se od začátku. Šance na otočení výsledku tam byly, ale vždy chyběl kousek štěstí. Naopak domácí využili naši chybu ve středu hřiště a v 65. minutě snadno vstřelili do rozhozené obrany gól na 3:2. Pak po naší nevydařené malé domů nasřelil Radek domácího útočníka, od kterého se míč odrazil do naší brány, bylo to v 69. minutě 4:2. Nic jsme nevzdávali a v 80. minutě snižoval z penalty Tomáš Horký, zbývalo ještě 10 minut a snažili jsme se vyrovnat, v přemíře snahy dostal Franta Marada 2. ŽK a šel předčasně do sprch. Kalich hořkosti jsme vypili v 83. minutě, když domácí hráč po několika našich nevydařených odkopech zdálky trefil k tyči a bylo 5:3, víceméně po zápase. Škoda našich chyb, za 3 branky venku se normálně berou 3 body, bohužel vzadu nám to skřípe a na góly se nadřeme. Nic nevzdáváme a za týden musíme zabrat !