Loštice B - Sokol Jestřebí 2:2 (0:1), pen. 4:3

11. 10. 2020

V Lošticích jsme sehráli na těžkém terénu tvrdé a bojovné utkání, které skončilo v základní hrací době remízou 2:2, ale popořádku. Na velkém hřišti jsme hráli první poločas dobře na brejky, vzadu obrana v čele s Radkem soupeře na dostřel nepouštěla. Domácí hrozili hlavně ze standardek, naše hra dopředu se opírala o rychlé přenášení hry na naše hbité útočníky, kteří zařídili v 18. minutě vedení, když po pasu Honzy Flodra, centru Franty Marady a zakončení Lukáše Mičky jsme zaslouženě vedli 0:1. Škoda dalšího brejku ve 30. minutě, když dával Franta podél gólmana, ale míč skončil na tyči. Do druhého poločasu jsme hráli podobnou hru, navýšit mohl po krásné přihrávce Franta, když však zatáhl za záchranou brzdu nechvalně známý pomezní p.Štěpán a zdvihl praporek. Rozhodčí pouštěl tvrdou hru domácích, hlavně dohrávání a po protestu našeho kapitána Tomáše Horkého mu dal nejprve ŽK a pak k našemu údivu i ČK. Hra o 10 nám moc nesvědčila, i když jsme měli jednu velkou šanci, ale nedali jsme, soupeř z protiůtoku otočil na 2:1. Přesto, že jsme hráli v 10 lidech, tak se nám podařilo vstřeli vyrovnávací branku Frantou 11 minut před koncem. Zbytek i přes nastavení jsme ubránili, hlavně díky dnes famóznímu Radkovi v bráně. Na penalty jsme už tak úspěšní nebyli, ale máme bod z venku, hlavně, že jsme to za stavu 2:1 nevzdali a v 10 jsme vyválčili bod, to je velké plus.