Loštice B - Sokol Jestřebí 2:1 (2:1)

3. 10. 2021

V Lošticích jsme 1. poločas tahali za kratší konec, nicméně jsme se dostali do vedení zásluhou Karla Rutara, který zavíral prostor na zadní tyči a balon uklidil do loštické sítě. Bohužel po odraženém rohu jsme nepokryli naopak naší zadní tyč a domácí vyrovnali. Bohužel bylo ještě hůř, když po dlouhém autu, kterému pomohl i vítr se balon snesl do vápna a domácí hráč jenom přizdvihl hlavou míč, na který Radek už nemohl reagovat a bylo 2:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili s větrem a slunkem v zádech a předvedli snahu o vyrovnání, ale chyběl vždy kousíček štěstí aby jsme vyrovnali. Závěr utkání byl hektický, nejprve domácí bek ošklivě fauloval Tomáše Horkého, který utkání nedohrál a pak Jarda Janíček z trestňáku posla míč do vápna, kde náš hráč trefil branku, ale domácí gólman vytáhl na tyč a další střela skončila na břevně ! Nehorázná smůla, která nás provází poslední zápasy. Hráčům poděkování za 2. poločas, bojovnost a snaha o vyrovnání tam byla, ale chybělo opravdu málo a bod by byl zasloužený. Za týden doma už musíme protrhnout nepřízeň osudu proti Leštině.