Loštice B - Sokol Jestřebí 1:4 (1:0)

5. 10. 2019

Za deštivého a vlezlého počasí jsme sehráli velmi dobrý zápas, kdy si po zásluze vezeme 3 body. Domácí byli zpočátku častěji na balonu, ale do šancí jsme je moc nepouštěli, když už nějaké byly, tak nás 2x podržel Kamil. Naše útočná fáze byla komplikovaná, plno zkažených přihrávek a tak se prosadili po naší chybné rozehrávce domácí a ve 23. minutě se tak dostali do vedení. V závěru poločasu jsme srovnali, když jsme se prosadili po rychlém brejku po straně, přihrávka našla dobře postaveného Michala Novotného, který se nemýlil. Gól do šatny nás nabudil a ve 2. poločase jsme předváděli hru, kterou jsme dostávali domácí pod tlak a v 58. minutě otočil výborně hrající Martin Štika na 1:2. Domácí se snažili, ale výborně hrající obrana v čele s gólmanem nedovolila vyrovnání. Když dal Honza Selinger na 1:3, domácí odpadli a věnovali se spíš osobním soubojům. Stínem utkání pak byl surový faul domácího stopera na Frantu, který utkání nedohrál. Naštěstí nedošlo ke zlomenině, ale moc nechybělo, Hráč dostal okamžitě ČK, my jsme pak naši herní a početní převahu přetavili ve 4. gól, který dal střídající Petr Jíra. Za týden nás čeká velké derby, tak se musíme připravit na zápas podzimu, měl by už být Jarda, uvidíme jak Franta.