Libina B - Sokol Jestřebí 3:1

23. 4. 2017

V Libině nás i přes studené počasí čekalo skvěle připravené hřiště a od začátku domácí hráli svoji typickou křídelní hru s centry do vápna. I když jsme se na tyto situace připravovali, tak nám z této situace dali domácí gól. Naštěstí jsme se nepoložili, ale hráli jsme aktivně a dostávali se do šancí také. Jednu z nich musel hasit domácí bek rukou a z trestňáku se trefil Tomáš Klubíčko a srovnal na 1:1. Škoda neproměněných šancí, hlavně střela Lukáš Švomy volala po gólu, ale domácí gólman ho vychytal. V poslední minutě 1. poločasu jsme dostali branku jako přes kopírák stejná situace jako u prvního gólu. Ukázalo se, že to byla vítězná branka. Ve druhém poločase si domácí hlídali náskok a když po ztrátě uprostřed hřiště rychle přenesli hru před naší branku rezultovala z toho branka. Nám se ji vstřelit nepodařilo, i když hlavně šance Franty Marady po tom volala a pak trestňák srazili domácí těsně vedle tyče. Prohrálo se s družstvem, které bylo silně posílené o hráče A týmu, přesto naši borci se za výkon vůbec nemusí stydět, Příští mistrák hrajeme doma a určitě budeme chtít odčinit tuto první prohru v tomto ročníku.

Doubrava-Klubíčko,Kramar J, Kondler,Švoma-Krátký,Horký T, Švub,Janíček-Kantor,Flodr

dále hráli: Marada, Horký T, Sládek