Lesnice B - Sokol Jestřebí 0:10 (0:3)

3. 6. 2018

Za horkého odpoledne na perfektním trávníků jsme si přijeli pro body, ale že nastřílíme 10 branek na to jsme ani nepomysleli. Začátek bylo takové oťukávání, domácí měli ještě dost sil a tak do 15. minuty bylo skóe 0:0, pak se prosadil Franta a už se hrálo lépe. Po rychle zahraném rohu nakrátko se prosadil střelou zdálky Míša Krátký a za chvíli Lukáš Mička. Do kabin se šlo se stavem 0:3 a do druhého poločasu se hned ve 47. minutě prosadil Franta podruhé a domácím pomalu docházeli síly a morálka. Naši kluci hráli naplnoi a výsledkem byly krásné akce a hlavně góly. Postupně jsme nasázeli dalších 6 gólů, hlavně Franta svou rychlostí a neukvapenou koncovkou se prosadil celkem 6x, ale je to zásluha celého týmu. Příští týden chceme v posledním "domácím" zápasem udržet sérii výher a posunout se v tabulce co nejvýš.