Krchleby - Sokol Jestřebí 2:4

9. 10. 2016

Venkovní zápasy nám letos vycházejí, vezeme zaslouženě 3 body. Hned od začátku jsme měli víc ze hry a šance se na rozdíl od minulého proměňovaly. Do 25. minuty to už bylo 0:3, nejprve se trefil po vyhraném souboji ve vápně Tomáš Horký, pak z první pod břevno Michal Krátký a třetí branku dal David Kondler, který sledoval balon a dostali jsme se do klidu. Možná až příliš velkého, protože po nedorozumnění obrany s gólmanem jsem dostali z ničeho branku. Do 2. poločasu jsme nastoupili s tím co nejdřív odskočit opět na rozdíl 3 branek, což se podařilo Frantovi Maradovi, Pak následoval tradiční festival nepromněněných šancí, což potrestali domácí v poslední minutě a korigovali na 2:4, body máme a musíme je potvrdit příští týden doma s Malou Moravou.

Kramar K-Krátký,Kramar J, Kondler, Hrdlovič-Švoma,Švub,Horký T, Janíček-Kantor,Mička

dále hráli: Marada,Sládek,Doubrava,Flodr,Horký M