Juventus Mohelnice - Sokol Jestřebí 5:0 (2:0)

20. 8. 2023

Za velkého vedra jsme bohužel nepředvedli zejména v útočné fázi výkon, který by byl konkurenceschopný proti tak silnému soupeři jako je Juventus Mohelnice. Navíc se nám před zápasem rozpadla kostra týmu, když kvůli zdravotním indispozicím nedorazli pro nás klíčoví hráči. Zejména tím trpěla obrana, v útoku to byla taky improvizace, protož Franta laboruje se zraněním, nicméně přispěl svým dílem, to se cení. 1. gól dali domácí už v 18. minutě po odvráceném rohu, když náš obránce neubránil hlavičkujícího hráče. Druhý gól padl ve 30. minutě po trochu přihrané penaltě, vyklepaný rozhodčí celý zápas si nechal poradit od domácích a po proměněné penaltě bylo 2.0. Do druhého poločasu jsme šli s tím dát kontaktní branku, ale po zbytečně ztraceném míči následovala dlouhá přihrávka domácích a hlavou ve 47. minutě jsme prohrávali 3:0. Po špatném bránění jsme chytli 4. branku v 53. minutě a v 76. minutě padla 5. branka. Ve 2. poločase jsme si vypracovali šance, ale finální přihrávka nebo zakončení bylo nedůsledné a na takový mančaft jako je Juventus se musí hrát jinak. Za týden budou už marodi snad v pořádku a musíme urvat doma 3 body.