Jdi na obsah Jdi na menu

Juventus Mohelnice - Sokol Jestřebí 4:1 (1:0)

5. 9. 2021

Do zápasu jsme vstoupili špatně, hned v 5. minutě po naší chybě, když náš bek namazal domácímu útočníkovi bylo 1:0. Postupně jsme se pak dostávali do hry, když po dvojitém ofsajdu, který mával pomezní a pak si to rozmyslel a praporek stáhnul a domácí z útoku 2 na nikoho dali 2. gól.  Třetí gól padl po nedůrazu stopera a když jsme dostali šanci snížit z penalty za ruku, tak selhal Tomáš Horký. Trestem byl brejk do rozhozené obrany, faul našeho gólmana a proměněná penalta a do šaten se šlo za stavu 4:0. Druhý poločas jsme pojali jako nový zápas a kdyby se proměnili šance, které jsme si vypracovali, zápas by skončil minimálně remízou, ale dneska byla tak vychýlená muška a i přes herní převahu jsme dali branku jen z penalty. I přesto kluci za 2. poločas zaslouží pochvalu, že nesložili zbraně a bojovali do poslední minuty. Dnes se prostě nedařilo a okolnosti byly taky pro nám. Rozhodčí dokonce odvolal penaltu proti domácím po jejich protestech a nechal házet aut, necitlivě posoudil situaci, kdy šel náš hráč sám na gólmana a odpískal předešlý faul. Nicméně to nebylo v rozhodčích, ale po střeleckých hodech proti Třeštině, přišel půst. Do dalšího zápasu se dáme určitě dohromady a zabojujeme za 3 body.