Juventus Mohelnice - Sokol Jestřebí 3:1 (1:0)

13. 9. 2020

Za krásného počasí na hřišti v Moravičanech jsme dnes v okleštěné a improvizované sestavě sahali po bodu, ale popořádku. První poločas začali domácí hrát svoji typickou hru, ale i naši hráči o sobě dávali vědět. První gól dali domácí z penalty, když rozhodčí odpískal ruku našeho stopera, neúmyslná, ale ruka. Na to jsme reagovali několika nebezpečnými brejky, ale chyběla kvalitní finální přihrávka. Další penaltu po vyběhnutí Kamila, který fauloval ve vápně, domácího nedali, Kamil ji chytil !. Do konce poločasu se už nic nezměnilo a ve druhé půli se hra vyrovnala a začali jsme si vytvářet šance, které jsme bohužel nedotáhli do konce. V 64. minutě po pěkné akci, když centroval Martin Sládek a Viktor Švub nádhernou střelou nedal domácímu gólmanovi šanci. Domácí nás v závěru dostávali pod tlak a po odvráceném rohu následoval centr, který jsme už neodvrátili a domácí dali na 2:1. Poslední minuty jsme vrhli vše do útoku, ale výsledkem byla pouze tyčka v 89. minutě po střele Honzy Flodra. Velká smůla ! V 90. minutě náš bek posílal malou domů, kterou domácí hráč vystihl a stanovil konečný výsledek na 3:1. Podali jsme velmi dobrý výkon, morálku a bojovnost, bohužel štěstěna se nám schovává, ale to rozhodně zlomíme. Věříme, že už za týden doma proti Hrabišínu !!