Jdi na obsah Jdi na menu

Juventus Mohelnice - Sokol Jestřebí 2:3

7. 6. 2015

V nezvyklém čase, v neděli v 10,30 h jsme sehráli výborný mistrák proti tradičnímu soupeři, navíc bez několika opor (Janíček, Krátký, Pokorný), ale kluci ze sebe vydali vše a odměnou jim byly 3 body. Fotbal to byl na úroveň III. třídy velmi dobrý, domácí hráli technický fotbal, Jestřebí se dařilo držet domácí na uzdě a navíc se prezentovali kvalitním výkonem. Odměnou jestřebským bylo vedení po brance Franty Marady, po nezištné přihrávce Marka Kramara, škoda, že vedení se neudrželo a před koncem poločasu domácí srovnali po zmatku, kterému předcházel roh. Ve druhém poločase jsme předváděli velmi dobrý fotbal, šance střídala šanci, hlavně 2 střely zdálky Davida Lukáče volaly po gólu, ale nejdřív výborný reflex domácího gólmana a tyčka zabránily brance. Pravidlo nedáš-dostaneš se naopak potvrdilo, když domácí z ojedinělého útoku dali vedoucí branku na 2:1. S Jestřebím to však neotřáslo a David srovnal střelou zpoza vápna, když prostřeli vše co stálo v cestě. 15 minut před koncem se prosadil Jirka Kantor, když otočil na 2:3 !! Kdyby Franta proměnil svoje sólo, mohlo se dohrát v klidu, ale hrálo se do poslední minuty. Body zachránil Kamil, když vytáhl těžkou a tečovanou střelu na tyč. Následoval pokažený roh domácích a po našem rozehrání hlavní rozhodčí ukončil zápas. Velké poděkování všem hráčům co byli dnes na place, většina končila na hranici vyčerpání, ale vítězství je velkou satisfakcí nejen za tímto zápasem, ale i za celým jarem.

Kramar K-Kondler D, Opravil, Kramar J, Švoma-Sládek,Lukáč, Kramar M, Doubrava-Marada, Kantor

dále hráli: Mička, Valica