Juventus Mohelnice - Sokol Jestřebí 2:2 (1:0), pen. 8:7

7. 4. 2019

Za krásného počasí se odehrál zajímavý zápas, se šancemi na obou stranách, oba gólmani byli oporami svých mužstvech. Domácí hrozili spíš z brejků, na míči jsme byli lepší, ale šance se nám nedařilo proměňovat. Franta střílel těsně vedle, Viktor v záklonu z dobré pozice přestřelil a Tomáše vychytal domácí gólman při jeho kličkované ve výpně. Na druhé straně měl Radek výborné zákroky a držel nás ve hře. Z jedné nepřesné přihrávky ve středu pole se dostali domácí do přečíslení a svoji šanci proměnili ve 39. minutě. Ve druhém poločase jsme přidali, byli jednoznačně lepší a podařilo se nám srovnat. David perfektně umístil svoji střelu z trestného kopu, brankář domácích neměl šanci. Škoda, že jsme za 5 minut taky z trestňáku dostali branku, nicméně naši borci bojovali dál a v 64. minutě jsme zaslouženě proměnili šanci, když střelu Lukáše ještě usměrňoval David Pokorný a domácí obránce tomu nechtěně taky pomohl. Kdo dal nakonec gól je jedno, hlavně, že bylo srovnáno. Další šance jsme neproměnili, opět David, Honza Selinger a hlavně Franta, který šel sám na bránu, ale gólman Juventusu rychlým vyběhnutím šanci zlikvidoval. V poslední minutě kopali domácí vymyšlený trestňák z hranice šestnáctky, naštěstí nedali. Na penalty jsme prohráli 8:7, což už je trochu o štěstí, ale bod máme a hlavně za výkon se stydět rozhodně nemusíme. Všem díky za bojovnost a doufejme, že zranění 2 hráči (Lukáš a Michal) budou příští týden v pořádku.