Juventus Mohelnice - Sokol Jestřebí 0:2 (0:1)

25. 8. 2019

Za horkého a dusného počasí jsme sehráli vítězný zápas proti zkušenému soupeři a vezeme si další body, momentálně jsme 3 týmy co mají plný počet bodů (Sobotín, Jestřebí a Zvole), ale k zápasu. Hned od začátku jsme byli lepší v pohybu a přesnější hře, zejména rychlost našich hráčů dělala domácím problémy. Zaslouženě jsme šli do vedení ve 21. minutě, když střelu na branku domácích ještě usměrnil Michal Novotný. V závěru poločasu se dostali k penaltě domácí po přísně posouzeném souboji v našem vápně. Naštěstí domácí hráč Šrot přestřelil. V poslední minutě 1. poločasu mohl David Pokorný usměrnit míč do branky, ale těsně minul. Ve druhém poločase do toho domácí šlápli, ale Kamil Kramar v naší brance předvedl výborné zákroky a drželi jsme těsné vedení. Klid do našich řad vnesl Radek Doubrava na neobvyklém místě forvarda gólem po centru na 2:0. Domácí rezignovali na obranu a vše nakopávali dopředu, škoda, že jsme nevyužili našich brejků, šance na to byly, ale tím, že domácí nedali kontaktní gól tak nás to zas tak mrzet nemuselo. Zasloužené 3 body si odvážíme a musíme je potvrdit za týden proti Třeštině, která hrála ještě loňskou sezonu špici I.B třídy.